КОНКУРС ЗА НАЈБОЉИ СТУДЕНТСКИ РАД

//КОНКУРС ЗА НАЈБОЉИ СТУДЕНТСКИ РАД

ПОВОДОМ СТОГОДИШЊИЦЕ „ВИДОВДАНСКОГ УСТАВА“ ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ УНИВЕРЗИТЕТА УНИОН У БЕОГРАДУ

објављује

КОНКУРС ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА УНИВЕРЗИТЕТА УНИОН ЗА НАЈБОЉИ СТУДЕНТСКИ РАД

УСЛОВИ: Правни факултет Универзитета Унион позива студенте завршних година основних судија, као и студенте мастер и докторских студија права, историје и политичких наука да узму учешће у конкурсу за најбољи рад на тему по слободном избору у вези са: (1) усвајањем, (2) “животом” (применом), (3) критикама, или (4) начинима перцепције Видовданског устава кроз протекло столеће. Најбоља три рада биће награђена новчаним наградама: Прва награда – 30.000 динара, друга награда – 20.000 динара и трећа награда – 12.000 динара, као и објављивањем у часопису Правни записи (после регуларног рецензентског поступка).

РОК: Рок за слање радова је 1. јун 2021. године. Радове ће оценити стручни жири, а предвиђена је и њихова презентација 28. јуна 2021. године, у оквиру округлог стола који ће Правни факултет Универзитета Унион организовати поводом овог јубилеја. Радове достављати на конкурс@правнифакултет.рс (као предмет навести: Конкурс Сто година Видовданског устава).

Више о конкурсу можете сазнати овде

Бy |2022-05-09T08:57:15+01:00децембар 25тх, 2020|Актуелно|0 Цомментс

Абоут тхе Аутхор: